Wojtek Mazolewski Quintet - POLKA Remixed

by Wojtek Mazolewski Quintet

/
  • Streaming + Download

    Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.

      €5 EUR  or more

     

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.

about

UKM 044

Released also on vinyl.

Album Wojtek Mazolewski Quintet "Polka" uzyskał status Złotej Płyty w Polsce, ale jego historia wciąż się rozwija. Oto przedstawiamy pierwszy pakiet remiksów i reinterpretacji oryginalnych utworów z bestsellerowej płyty.

Dobór artystów nie jest przypadkowy, jak przypadkowy nie jest wydawca - U Know Me Records. Na płycie, która ukaże się na winylu, usłyszeć można wszystko to co świeże w polskiej muzyce: od klubowej elektroniki spod znaku RYS z rewelacyjną Justyną Święs, po hiphopowych innowatorów (Holak z Weną) i rapowych weteranów (Metro i O.S.T.R.). Dołóżmy do tego doświadczonych Enveego, Daniela Drumza i Hatti Vatti oraz Misię Furtak z Twardowskim oraz zupełnego debiutanta (zwycięzce naszego, otwartego konkursu na remiks) Yoshiego Swxdn i mamy z pewnością jedną z najbardziej zaskakujących składanek remiksowych w historii naszej fonografii.
Warto nadmienić, że mastering całości popełnił Marcin Cichy ze Skalpela, a intrygującą oprawę graficzną płyty stworzył Mateusz Holak. Obok tej płyty nie da się przejść obojętnie!

Nie przypadkowy jest termin premiery 16.04.16, gdyż planujemy ją na ogólnoświatowy Record Store Day, czyli święto małych, niezależnych sklepów muzycznych, gdzie z pewnością nasza płyta znajdzie dla siebie najbardziej przyjazne otoczenie.

credits

released April 16, 2016

cover: Mateusz Holak
mastering: Marcin Cichy

tags

license

all rights reserved

about

U Know Me Records Warszawa, Poland

Independent record label based in Warsaw. Home to Rysy, Envee, Daniel Drumz, Teielte, en2ak and many more...

contact / help

Contact U Know Me Records

Streaming and
Download help

Redeem code